זן שיאצו מקורו ביפן והוא התפתח מהשיאצו הקלאסי, טיפולי זן שיאצו מתבצעים על מזרון על מנת לאפשר מנח רפוי עד כמה שניתן שלא תמיד ניתן להשיג על מיטת טיפולים

בטיפול זן שיאצו המטפל משתמש במשקל גופו על מנת ליצור לחץ על נקודות לאורך ערוצי אנרגיה (מרידיאנים) וליצר את ההשפעה הדרושה באותו טיפול.

הטיפול מתחיל בתשאול על מנת להבין את מצב המטופל בנקודת הזמן שבו הוא מגיע לטיפול, לאחר מכן מתבצע אבחון בטן (הארה ביפנית) ולפי כל המידע שמצטבר מתבצע הטיפול המתאים.

שיאצו הוא טיפול שנותן מענה לחוסר איזון בגוף המייצר סימפטמים שונים של כאבים שונים בשרירים או במפרקים, מטפל באי סדירות בפעולות סדירות של הגוף כגון שינה, פעילות מעיים, מחזור, מאזן אנרגיה נמוכה או גבוהה ויש בו להרפות ולהרגיע מצבי מתח ולחץ שהם נמצאים כמעט תמיד בבסיס החוסר איזון

הטיפול מתאים לבעיות אורטופדיות שונות, גם כאלו שהרפואה המערבית כבר לא נותנת מענה מעבר למתן תרופות או המלצה על ניתוח, בבעיות אוטופדיות קשה לתת התחייבות לפיתרון מלא של הבעיה, אך גם הקלה משמעותית בכאבים הם שיפור גדול באיכות חיי המטופל

אני מטפלת גם בנשים בהריון ואחרי לידה, אין כמו טיפול שיאצו לחזק את הגוף מדולל משאבים אחרי לידה ולתת חיזוק לגוף גם בחודשי ההריון השונים.

שיאצו משחרר מתח שמביא לאי סדירות של מחזור או בעיות שינה, בעיות מעיים שונות כגון עצירות או נפיחות, או עודף הליכה לשירותים בשעות הלילה למתן שתן.

אני מציעה להתייחס לשיאצו כאל טיפול מאזן שמתחזק את התנועה האנרגטית של הגוף וכדאי לעשות זאת על בסיס קבוע כמו טיפול במכונית על מנת שכל אברי הגוף יפעלו בסינכרון ובצורה טובה ובטווח רחוק ימנעו מכאובים שונים.

מטופלים כותבים

ברצוני להביע בפנייך את מלוא ההערכה על היותך מטפלת שעליה אפשר לסמוך, על הטיפול המסור, על הידע והמקצועיות, על ההקשבה והנכונות, על תשומת הלב האישית והחמה, על שתמיד אחרי טיפול הרגשתי טוב יותר והתמלאתי בכוחות מחודשים, ממליצה בחום להגיע לטיפול אצל שרית, תודה מקרב לב ובאהבה ענקית
רוזי שדה
אני מעדיפה שיאצו על פני כל סוג מסאז' או טיפול אחר. הוא חכם ועמוק יותר. משתמש בידע שנצבר במשך מאות שנים, מבין את הגוף ומשאיר אותך לא רק עם שרירים רפויים וגוף נינוח, אלא גם עם ההרגשה שעברת חוויה הוליסטית שהתייחסה גם לנפש ולרגש ולא רק לגוף. הטיפול נעים ולא מציק, לא מצריך שימוש באביזרים או שמן, לא מצריך הסרת בגדים מביכה, ולא מותיר את הגוף שמנוני ובעל ריחות חזקים וטורדניים. השימוש בלחיצות מרגיע מאד ומרגיש קצת כמו חיבוק נעים של אדם קרוב. מומלץ לכל גיל.
עדי שטמברגר
דילוג לתוכן