לפרטים נוספים צרו קשר

050-7467556

שיעורי טאי-צ’י יתקיימו בימיי שני בשעה 19:30 בספורטכיף בראשון לציון

בשיעור נתרגל את יסודות הטאי צ’י, תנועה מעגלית, יציבות, גמישות, תשומת לב לעבודה גוף נכונה, שחרור כתפיים, העברת משקל, אשר משך הזמן יביאו לתוצאות של חיזוק הגוף והנפש, בניית כוח פנימי והשריית רוגע.

ניתן לקבל שיעורים פרטיים

מהו טאי-צ'י

אומנות לחימה שמקורה בסין, הטאי צ’י והרפואה הסינית יונקים מאותם מקורות לכן הטאי צ’י נחשב לבעל סגולות לאיזון וחיזוק הגוף והנפש, כתוצאה מכך הוא משפר סימפטומים פיזיים רבים.

השאיפה היא לקחת את הפילוסופיה העתיקה הזאת וליישם אותה בחיי היומיום של ימינו, התירגול הוא פיזי ומשפיע ברמה הראשונית על זרימת אנרגיה בגוף, אנחנו מתמודדים עם מה שקורה כאן ועכשיו, לפעמים נהיה בפעילות יתר מחפשים מקום להרגעה ולפעמים בקרקעית הבאר מחפשים את המקום להתרומם, אפילו תרגול קצר יכול להשפיע רבות על מצב הפיזי והנפשי של המתרגל, יש לטאי צ’י יכולת לחזק מקומות חלשים ולמקד מקומות מפוזרים, לקרקע כאשר האנרגיה גבוהה מידי, להניע כאשר האנרגיה תקועה.

התנועות שפותחו לצורך לחימה נותנים לנו עקרונות של יציבות, שיווי משקל, תנועה מכוונת וממוקדת, כשכל חלקי הגוף עובדות בכל רגע נתון לתת יציבות לתנועה המשתנה, לתת כוח לתנועה מתפרצת, כשהמטרה היא להשתמש בעקרונות אומנות הלחימה לשפר את המצב הפיזי של הגוף ולתת לנפש כלים להתמודד עם מצבים משתנים.

טיפולי שיאצו

שיאצו הינו שיטת טיפול המבוססת על הרפואה הסינית, מגיע אלינו מיפן, זן שיאצו מתבסס על כוח הריפוי של הגוף ומעורר אותו, ניתן לטפל בבעיות אורטופדיות כגון כאבי גב, צוואר וכתפיים, כאבי ברכיים ואגן, בעיות מחזור, שינה, תמיכה לאחר לידה ולנשים בהריון, חיזוק מערכת החיסונית, עצירות, צרבות, בעיות רגשיות כגון, דכאון, מתח, כעס, חרדה

הסוד הוא האיזון של הגוף, כאשר הגוף אינו מאוזן נוצרים סימפוטומים של כאב, חוזר איזון נפשי יתממש בכאב פיזי, ככול שנזניח את הטיפול בשורש הבעיה כך יהיה יותר קשה להחזיר את הגוף לאיזון

טיפול במגע, נעשה על מזרן בביגוד מלא וללא שמנים

לתאום טיפול חייגו 050-7467556 שרית להב

הקליניקה: רח’ ריינס 4 ב’ ראשון לציון

נגישות